Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

 

 

Wejścia Pieszych Pielgrzymek 2017 rok

 

Prezentacja

Msza św.

3 czerwca - Sobota

14.30 Łowicz

 

 

15.30 C.Obraz

 

18 czerwca – Niedziela

 

 

18.30 Radom-Glinice rowerowa C.Obraz

 

19 czerwca – Poniedziałek

 

 

 

14.30 Świętochłowice C.Obraz

 

25 czerwca – Niedziela

 

 

11.00 Sosnowiec rowerowa C.Obraz

12.00 Strzebinia C.Obraz

 

26 czerwca – Poniedziałek

 

 

  9.30 Bobrowniki Śl C.Obraz  

14.30 Paniówki C.Obraz

17.30 Michałowice C.Obraz

20.00 Borowa Wieś C.Obraz

 

27 czerwca – Wtorek

 

 

  9.30 Ruda Śl. /św. Paweł/, Nowy Bytom C.Obraz

11.00 Borowa Wieś C.Obraz

 

28 czerwca – Środa

 

 

  9.30 Pszczyna C.Obraz

11.00 Lasowice C.Obraz

17.30 Lubicz Górny rowerowa C.Obraz

 

29 czerwca – Czwartek

 

 

  9.30 Kędzierzyn Koźle C.Obraz

 

1 lipca - Sobota

 

 

  9.30 Radlin C.Obraz

 

3 lipca – Poniedziałek

 

 

 

  9.30 Ruda Śl – Czarny Las C.Obraz

11.00 Leszczyny C.Obraz

16.45 Biechowo rowerowa C.Obraz

 

4 lipca – Wtorek

 

 

 

  9.30 Tarnobrzeg rowerowa C.Obraz

13.30 Wrocław rolki C.Obraz

 

 

5 lipca – Środa

 

 

 

  6.00 Bydgoszcz rowerowa C.Obraz

  9.30 Godula C.Obraz

13.30 Wodzisław Śl. C.Obraz

 

7 lipca - Piątek

 

 

16.30 Kalwaryjsko-Lanckorońska (przy figurce)

 

  9.30 Suszec C.Obraz

11.00 Lędziny C.Obraz

16.45 wejście C.Obraz

 

7/8 Czuwanie – Jejkowice

 

8 lipca - Sobota

 

 

  9.30 Kalwaryjsko-Lanckorońska C.Obraz

11.30 Ogólnopolska rowerowa Szczyt

 

9 lipca – Niedziela

 

 

17.00 Szczecin rowerowa C.Obraz

 

11 lipca – Wtorek

12.30 Rzepin rowerowa

 

 

13.30 C.Obraz

  

12 lipca – Środa

12.30 Rolnicy Diec. ZG - Gorzowskiej

 

 

13.30 C.Obraz

  

14 lipca – Piątek

16.00 Rozprza

17.00 Piotrków Trybunalski

 

 

 

17.30 wejście C.Obraz

19.30 Błotnica rowerowa C.Obraz

 

15 lipca - Sobota

  9.30 Przemyśl

11.00 Gorzkowice

11.15 Trzebunia

12.00 Kamieńsk

12.30 Poznań

15.00 Chełmno + Rejowice

17.45 Popów

18.00 Kleszczów

 

 

  8.15 Piotrków Tryb. - C.Obraz

11.00 Przemyśl Bazylika + C.Obraz

16.00 Poznań – Szczyt

 

 

 

 

15/16 Czuwanie – Piotrków Tryb.

 

16 lipca – Niedziela

 

 

  9.00 Gorzkowice + Rozprza C.Obraz

10.00 Kamieńsk C.Obraz

11.00 Poznań + Piotrków Tryb. Szczyt

13.00 Trzemeśnia

17.00 Nowy Las i Charbielin C.Obraz

 

16/17 Czuwanie – Poznań

 

18 lipca – Wtorek

 

 

11.00  Wschowa rowerowa C.Obraz

 

19 lipca – Środa

11.00 Wadowice

 

12.00  C.Obraz

 

20 lipca - Czwartek

16.00 Zaolzie (przy figurce)

14.15 Kraków - Skałka

 

 

16.30  C.Obraz

19.30  C.Obraz

 

20/21 Czuwanie – Zaolzie

 

21 lipca - Piątek

 

  9.00 Kraków-Skałka Bazylika

  9.30 Jankowice Rybnickie C.Obraz

 

22 lipca - Sobota

 

 

  9.30 Woźniki Śl. C.Obraz

 

23 lipca – Niedziela

 

 

  9.30 Bieruń Stary C.Obraz

14.00 Żernica C.Obraz

 

24 lipca – Poniedziałek

 

 

 6.00 Lublin – Policja rowerowa C.Obraz

 

 

27 lipca – Czwartek

 

 

  9.30 Mierzyce C.Obraz

19.00 Lubomia Bazylika

19.30 Bytów biegowa C.Obraz

 

28 lipca – Piątek

 

 

  9.30 Lubomia C.Obraz

 

29 lipca - Sobota

 

13.15 Tychy

 

 

 

11.00 Miasteczko Śląskie C.Obraz

13.00 Ostrava – Paulini C.Obraz

14.00 Tychy C.Obraz

16.45 Strzelce Krajeńskie rowerowa C.Obraz

 

25/26 Czuwanie – Tychy

 

30 lipca - Niedziela

 

11.00 Tychy C.Obraz

14.00 Żory /Miłosierdzie Boże/ C.Obraz

 

30/31 Czuwanie – Żory

 

31 lipca - Poniedziałek

 

10.30 Bydgoszcz

13.00 Góralska - Bachledówka, Nowy Targ,  

                            Rabka, Orawa, Spisz       

 

 

  9.30 Radzionków C.Obraz

12.00 C.Obraz

 

14.00 Bazylika

 

2 sierpnia - Środa

 

 

 

  9.30 Piekary Śląskie C.Obraz

 

3 sierpnia - Czwartek

 

 

 

17.30 Łańcut rowerowa C.Obraz

 

4 sierpnia - Piątek

 

 

 

17.30 Skalmierzyce rowerowa C.Obraz

 

5 sierpnia - Sobota

14.30 Katowice + Rybnik

12.30 Gniezno – gr. „kolorowe”

13.00 Gniezno – „promienista”

 

 

15.00 Szczyt

 

5/6 Czuwanie – Rybnik + Katowice

 

6 sierpnia - Niedziela

 

 

  9.30 Rybnik C.Obraz

11.00 Kochłowice C.Obraz

11.00 Gniezno Szczyt

 

7 sierpnia – Poniedziałek

 

11.30 Legnica

 

 

11.00 Piekary Śl. /św. Józef/ C.Obraz

13.00 Szczyt

 

8 sierpnia – Wtorek

 

 

 

11.00 Knurów C.Obraz

 

9 sierpnia – Środa

  7.30 Świdnica

12.15 Dominikańska

 

 

  9.00 C.Obraz + Bazylika

13.00 C.Obraz

 

10 sierpnia – Czwartek

 8.30 Wrocław

 

 

11.00 Szczyt

 

11 sierpnia – Piątek

10.30 Ełk

12.00 Bielsko-Żywiecka

15.00 Kraków

18.00 Elbląg

 

11.00  C.Obraz

13.30  Szczyt

19.00  Szczyt

19.00  C.Obraz

 

11/12  Czuwanie – Częstochowa + Ełk + Elbląg

 

12 sierpnia - Sobota

  9.30 Sandomierz /Sandomierz, Janów Lub, Ostrowiec Św.,

                                           Stalowa Wola/

11.00 Zielonogórsko - Gorzowska

13.00 Warmia

15.00 Gdańsk

16.00 Białystok

16.30 „Młodzieżowa” - X. Szpak

17.00 Toruń + Ziemia Lubawska

 

10.30   Bazylika + C.Obraz

 

12.00   C.Obraz + Bazylika

14.00   C.Obraz

18.30   C.Obraz + Bazylika

18.30   Toruń Szczyt

20.00   Białystok C.Obraz

 

12/13   Czuwanie: Zielonogórsko -Gorzowska +Warmia

13 sierpnia - Niedziela

  7.15 Pelplin

  8.00 Szczecin

  8.45 Koszalin

  9.15 Drohiczyn

10.00 Rzeszów

13.30 Kielce

14.15 Sosnowiec

14.45 Włocławek

15.15 Radom

17.45 Kalisz

18.20 Vranow  Słowacja

18.30 Łomża

 

11.30  Pelplin, Rzeszów, Drohiczyn,

           Koszalin, Szczecin Szczyt

19.30 Kielce, Radom, Sosnowiec,

           Włocławek Szczyt

19.30 Łomża - C.Obraz

 

 

 

 

 

 

13/14 Czuwanie: Kalisz

14 sierpnia – Poniedziałek

  6.00 Siedlce

  7.30 Płock

  8.15 Warszawska APM

10.30 Zamość

11.00 Lublin

11.50 Łowicz

12.10 Tomaszów Mazowiecki

12.30 Salezjańska Grupa Ewangelizacyjna

12.50 Praska Rodzin

12.55 VI P.P. Strażaków

14.00 Będzin

15.00 Żołnierze W.P.

15.30 Warszawska P.P.

18.00 Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych

18.15  WPP Akademickich grup „17”

 

 9.00 Siedlce, Płock, Kalisz, Łomża Szczyt

13.00 Lublin, Zamość, Warszawska APM, Łowicz + Strażacy + Praska Rodzin Szczyt

20.00 Warszawska PP Szczyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14/15 Czuwanie – Salezjanie Bazylika

 

 

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

 

15 sierpnia - Wtorek

 

 

  8.00 Warszawska P.P. Szczyt

 

11.00 Suma Pontyfikalna Szczyt

 

14.00 Droga Krzyżowa W.P.P.

14.00 Vranov – Słowacja C.Obraz

17.00 Tomaszów Mazowiecki C.Obraz

17.45 Kalisz C.Obraz

 

15/16 Czuwanie

 

16 sierpnia – Środa

 

 

  6.00 Kalisz C.Obraz

 

18 sierpnia – Piątek

 

 

19.30 Katowice gr. XXXIII C.Obraz

 

19 sierpnia – Sobota

  9.00  Opole

 

14.00  Gliwice

16.00  Kielce rowerowa

 

11.00 Opole Szczyt

11.00 Katowice gr. XXXIII C.Obraz

15.00 Gliwice Szczyt

18.30 Kielce rowerowa C.Obraz

 

20 sierpnia – Niedziela

11.00  Mstów - Bazylika

 

 

22 sierpnia – Wtorek

 

 

  9.30 Miotek C.Obraz

 

 

23 sierpnia – Środa

17.00 Pabianice

 

 

  9.30 Miotek C.Obraz

 

24 sierpnia – Czwartek

12.00 Koluszki

13.00 Buczek

13.15 Bełchatów – Grocholice

13.30 Bełchatów

13.45 Łask, Szczerców

14.00 Głowno

14.10 Kolno

14.15 Zgierz

14.25 Widawa

14.30 ŁÓDŹ

16.00 Borowno

16.30 Sulejów

16.40 Gowarczów

16.45 Przedbórz

16.55 Aleksandrów Łódzki

17.05 Radoszyce

17.15 Wieluń

17.30 Zduńska Wola + Sieradz - własne powitanie

18.00 Kaszewice

18.10 Działoszyn

18.30 Radomsko

18.45 Pajęczno

19.00 Trębaczów

19.10 Parzymiechy

 

   

  8.00 Pabianice, Ksawerów C.Obraz

  9.30 Halemba C.Obraz

12.00 Zduńska Wola C.Obraz

19.00 Archidiecezjalna Łódzka Szczyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  24/25 Czuwanie – Pabianice

25 sierpnia – Piątek

  9.45 Sulmierzyce

10.30 Praska Pomocników M.K.

11.30 Wola Krzysztoporska

12.05 Kościelec

12.15 Praszka + Targoszyce

12.30 Zawiercie – Miasto

12.45 Kłobuck

12.30 Zawiercie –Poręba,

12.40 Siemkowice

12.50 Dobroń

13.00 Wieruszów 

13.05 Olsztyn k./Cz-wy

13.10 Wielgomłyny

13.20 Myszków

13.30 Sosnowiec

13.45 Rząśnia, Kraszkiewice, Kiełczygłów

14.00 Tarnów  /do 16.30/

14.55  Pielg. na rolkach

15.00 Opatów

15.15 Żytno

15.20 Bożykowa

15.30 Mykanów

16.00 Mierzyn

16.15 Koziegłowy

16.25 Koziegłówki

16.30 Kodrąb

16.40 Przyrów, Brzeźnica Nowa, Strzelce Wielkie

16.50 Dekanat Truskolasy, Przystajń, Panki

17.10 Krzepice, Giebłudź, Borowno

17.15 Osjaków

17.20 Kłomnice,

17.30 Złoty Potok

18.00 Niegowa

18.45 Lgota Wielka k. Radomska

 

 

  6.00 Buczek, Szczerców, Łask, Radomsko, Gowarczów C.Obraz

  8.00  Sieradz, Zduńska Wola C.Obraz

  9.00  Łódź, Pabianice C.Obraz

10.00 Wieluń C.Obraz

 

10.30 Droga Krzyżowa Archid. Łódz.

 

11.30 Warszawska Praska P.M.K. Sala Kordeckiego

 

17.00 Tarnów Szczyt

 

17.00 - Diecezjalna Procesja Maryjna      z Katedry na Jasną Górę

19.00 Zakończenie Nowenny do M.B.Jasnogórskiej Szczyt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/26 Czuwanie Pomocników MK

 

UROCZYSTOŚĆ NMP JASNOGÓRSKIEJ

 

26 sierpnia – Sobota

 

 

  9.30 Zawiercie + Poręba C.Obraz

 

11.00 SUMA PONTYFIKALNA Szczyt

 

18.30 Wieruszów C.Obraz

 

26/27 Czuwanie – Łódź

 

27 sierpnia – Niedziela

 

 

  4.30 Bełchatów, Pabianice C.Obraz

  7.00 Zduńska Wola, Sieradz Bazylika

11.00 Wieruszów C.Obraz

 

28 sierpnia – Poniedziałek

 

 

 

  9.30 Świerklany C.Obraz

 

29 sierpnia – Wtorek

12.15 Żywiec

 

 

  9.30 Mysłowice C.Obraz

11.00 Chorzów C.Obraz

13.00 Żywiec C.Obraz

 

 

Tytuł:  
Email:  
Imię: